United nastavlja sa dobrim igrama, remi Chelseaja

Manchester United nakon pobjede nad Arsenalom ostvario je sigurnu pobjedu nad Hullom od 3:0.

Golovima Smallinga, Rooneyja i Van Persiea Manchester United vratio se na četvrto mjesto Premiershipa. Pobjeda nad Hull Cityjem na Old Traffordu u nijednom trenutku nije dolazila u pitanje. U redovima Hulla cijeli susret odigrao je Nikica Jelavić propustivši dvije prilike u drugom poluvremenu.

Liverpool Dejana Lovrena pobijedio je Stoke na Anfieldu minimalnim rezultatom 1:0. Strijelac je bio Glen Johnson u 85. minuti susreta. Dejan Lovren ušao je u igru u 88. minuti. QPR je na domaćem Loftus Roadu ostvario tek treću pobjedu sezone. Bolji su bili od Leicester Cityja rezultatom 3:2. Niko Kranjčar odigrao je praktički cijeli susret, zamijenjen je tek u sudačkoj nadoknadi, a bio je jedan od boljih pojedinaca domaće momčadi. Vodeći Chelsea je na gostovanju kod Sunderlanda odigrao mršavih 0:0. Sunderland je u posljednjih desetak minuta imao tri izgledne šanse za pobjedu, ali ostalo je bez golova na obje strane.