Universitas preokretom slavio u 2. kolu kvalifikacija za 1.HMNL

Igor Šuljić s dva pogotka bio je junak domaće momčadi.

U splitskoj sportskoj dvorani Gripe odigran je susret drugog kola kvalifikacija za Prvu hrvatsku malonogometnu ligu, a domaći Universitas slavio je protiv Jesenja rezultatom 2:1 i izjednačio se s Krapinjanima na vodećoj poziciji.

AFC Universitas – MNK Jesenje 2:1 (0:1)

strijelci: 0:1 Cvilko (10′), 1:1 Ig. Šuljić (28′), 2:1 Ig.Šuljić (35′)

AFC Universitas: Bilić, Crnjac, Igor Šuljić, Nikolić, Taći, Radostić, Mijić, Ivor Šuljić, Roguljić, Bezmalinović, A.Peša, D.Peša, Bokan, Tustonjić.

MNK Jesenje: Končevski, Svilko, Presečki, Švaljek, Vincelj, M.Habjanec, J.Habjanec, Kovačec, Osredečki, Veverec, Lamot.

Studenti su svoju prvu utakmicu kvalifikacija riješili u svoju korist, unatoč tome što su gosti iz Krapine poveli preko Josipa Cvilka u 10. minuti susreta. U nastavku susreta u igrača utakmice prometnuo se Igor Šuljić. Najprije je u 28. minuti zabio za izjednačenje, a potom u 35. minuti svojim drugim pogotkom preokrenuo rezultat i donio svojoj momčadi prva tri boda.

Nakon dva odigrana kola po jednu pobjedu imaju Universitas i Jesenje, dok su Vinkovci bez boda. U trećem kolu u Vinkovcima gostuje Universitas, a utakmica se igra u subotu.