US Open: Del Potro razbio Ćorića i izborio četvrtfinale

Kraj za Bornu.

Hrvatski tenisač i 20. igrač svijeta, Borna Ćorić, poražen je u osmini finala posljednjeg Grand Slam turnira ove sezone, US Opena. Bolji od njega s uvjerljivih 6:4, 6:3 i 6:1 nakon dva sata i sedam minuta igre bio je treći igrač svijeta i treći nositelj, Argentinac Juan Martin del Porto.

Borna se dobro držao do rezultata 4:4 u prvom setu, no od tada kao da je na terenu bio samo Argentinac. Jednim breakom Juan je prvo osvojio prvi set, zatim mu je jedan oduzeti servis kod rezultata 2:1 bio dovoljan da povede 2-0 u setovima, da bi sa čak tri breaka u posljednjem setu upisao sigurnu pobjedu.