US Open: Škugor i Olaru izborili četvrtinu finala mješovitih parova

Franko je uspio izboriti četvrtfinale.

Franko Škugor u paru s Rumunjkom Raluca-Ioana Olaru uspio je izboriti četvrtinu finala posljednjeg Grand Slam turnira ove sezone, US Opena. Naša kombinacija pobijedila je sedme nositelje, Katarinu Srebotnik i Michaela Venusa nakon preokreta rezultatom 4:6, 6:4 i 16:14 za 96 minuta igre.

U prvom sedmi nositelji napravili su dva breaka i došli do vodstva, da bi s dva uzastopna breaka u drugom setu naša kombinacija uspjela izjednačiti. Pravu dramu gledali smo u odlučujućem setu, u kojemu su sedmi nositelji vodili 7-2, no Franko i Olaru uspjeli su izjednačiti na 8-8, a zatim doći i do meč lopte te pobijediti i proći dalje.