Utakmica Italija – Albanija prekinuta tri puta zbog ulaska navijača na travnjak!

Albanski navijači na stadionu u Genovi bez problema su tri puta prošli pored osiguranja i utrčali na travnjak

Navijač s reprezentativcima Albanije/Getty Images

Prijateljska utakmica između Italije i Albanije, u kojoj je domaćin slavio 1:0, prekidana je čak u tri navrata! Ovoga puta u pitanju nije bila bakljada već utrčavanje albanskih navijača na travnjak stadiona Luigi Ferraris u Genovi.

Na tribinama je bilo 24 tisuće navijača, prema nekim procjenama čak 15 tisuća bilo je albanskih navijača. Prvi prekid uslijedio je 70. minuti kada je navijač utrčao s albanskom zastavom na travnjak i pritom tražio, te na kraju i dobio autogram kapetana Lorika Canua. Pet minuta kasnije na travnjak je utrčao još jedan navijač Albanije i poljbio Ermira Lenjanija. Ubrzo se na travnjaku našao i treć navijač gostiju koji se također obratio kapetanu Cani.

Italija je slavila 1:0 golom Salihija, a budući da se radilo o prijateljskoj utakmici austrijski sudac Alexander Harkam mirno je priveo ogled kraju.