Uvjerljiv početak Hrvatske u Ukrajini

Mato Stanković/Foto Arsen Miletić

U prvoj utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo Hrvatska futsal reprezentacija je u Ukrajini svladala Crnu Goru 4:0. Stankovićeva momčad nije imala gotovo nikakvih problema.

Grcić je u šestoj minuti pogodio za prednost Hrvatske. Naša je momčad dominirala, no nije iskoristila nekoliko dobrih prilika. Dobru je situaciju imao Marinović, no nije bio precizan. Nekoliko minuta potom je Kanjuh pogodio vratnicu. Na drugoj je strani Jukić zaustavio dva pokušaja Bajovića.

U otvaranju drugog dijela obrana Crne Gore je pogriješila i Jelovčić je iz kornera pronašao Sutona, a on je lako pogodio za 2:0. Nedugo nakon toga smo vidjeli i pogodak Novaka, da bi u 31. minuti Marinović uz malo sreće postavio konačan rezultat.