Uvjerljive pobjede mladih opatijskih vaterpolista

Dvije uvjerljive pobjede zabilježili su opatijski vaterpolisti, u nastavku kvalifikacija za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske.

Dvije uvjerljive pobjede zabilježili su opatijski vaterpolisti, u nastavku kvalifikacija za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske održanima na Bazenima Kantrida, uspješni su bili i kadeti i juniori.

U prvoj utakmici  kadeti su bili izuzetno raspoloženi, upisali su uvjerljivu pobjedu. S 24 :6 pobijedili osječku Mursu, a najbolji strijelci u pobjedničkoj ekipi su bili Saftić sa osam postignutih golova, ubojit pred golom protivnika bio je i Butorac sa šest dok su LatinVucelić i Banović postigli po dva zgoditka.

Jednako razigrani i uspješni bili su i juniori koji su s 19:1 pobjedili Marsoniju iz Slavonskog Broda.

Kod pobjedničke ekipe najučinkovitiji strijelci bili su Len i Lucijan Dujmić sa po 6, odnosno 8 pogodaka.

Trener kadeta i juniora Danijel Kancijanić odlično je pripremio igrače koji su sve njegove  taktičke zamisli primjenili u bazenu te slavili u tim važnim susretima.