[KRAJ/VIDEO] 4:1! Hrvatska samljela Grke! I dalje stopostotni u baražu

Na portalu HR pratite tekstualni prijenos utakmice između Hrvatske i Grčke na Maksimiru.

Modrić večeras opet u startnih 11 (photo: hns-cff)

HRVATSKA – GRČKA 4:1 (13′ Modrić, 19′ Kalinić, 30′ Sokratis, 33′ Perišić, 49′ Kramarić)

HRVATSKA: Subašić – Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinić – Rakitić, Brozović, Modrić – Perišić, Kramarić- Kalinić

GRČKA: Karnezis – Maniatis, Papadopoulos, Papastathopoulos, Tzavellas – Tziolis, Samaris – Zeca, Fortunis, Stafylidis – Mitroglou

KRAAAAAAAAAAJ Hrvatskaj e pobijedila rezultatom 4:1!

90. min – Sudac Rocchi obznanio je četiri minute sudačke nadoknade.

90. min – Subašić spašava i brani udarac glavom Kostasa Mitrogloua.

89. min – Izlazi Luka Modrić uz skandiranje navijača, a ulazi Mario Pašalić.

82. min – Iz igre je izašao Kramarić ispraćen ovacijama, a zamijenio ga je igrač Evertona Nikola Vlašić kojemu je ovo debitantski nastup u reprezentaciji.

76. min – Nikola Kalinić uz ovacije izlazi iz igre, ulazi igrač Eintrachta Ante Rebić.

75. min – Opet korner, i opet Mitroglou, ali lopta odlazi iznad gola.

71. min – Izlazi Stafylidis, ulazi Bakasetas, Grčka je obavila sve izmjene.

69. min – Opet je Modrić odlično pronašao hrvatskog napadača. Perišić se našao u izglednoj situaciji, ali lopta odlazi preko gola.

67. min – Odličnu loptu Modrića ne koristi Vrsaljko koji se našao sam pred Karnezisom.

64. min – Velika prilika Kramarića nakon odlične akcije Kalinića i Modrića, ali lopta odlazi pored gola.

63. min – Opasan pokušaj Grka, ponovno iz prekida. Potreban je veći oprez kod prekida.

63. min – Iz igre zbog ozljede izlazi Samaris, a ulazi Tachtsidis.

60. min – Opasno je prizemnim udarcem s ruba 16 metara probao Mitroglou, ali Subašić brani.

58. min – Prekrasne kadrove s Maksimira uhvatili su naši novinari.

57. min – Rakitić opasno iz daljine, Karnezis jedva brani, Grčka je na konopcima!

56. min – Kramarić je pokušao s lijeve strane opasnim prizemnim udarce, Karnezis odbija u korner.

54. min – Perišić je pokušao iz daljine, lopta je otišla pored gola.

49. min – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Pogodak je postigao Kramarić nakon velike greške grčke obrane, a pritisak je napravio Vrsaljko!

45. min – Kod Grčke je izašao Maniatis, a ušap Retsos.

45. min – POLUVRIJEME! Odlična Hrvatska odigrala je gotovo savršeno poluvrijeme. Ostaje žal za primljenim pogotkom iz prekida na koji se toliko upozoravalo!

44. min – Kakva prilika! Kramarić je pucao prizemno, Karnezis brani, a Kalinić iz velike blizine opet pogađa grčkog vratara!

41. min – Rakitić je probao iz daljine, lopta odlazi prizemno pored vratnice.

40. min – Tribinama se ori Lijepa li si! Prekrasna atmosfera na Maksimiru.

39. min – Na tribinama Maksimira večeras je 30,013 hrvatsih navijača.

33. min – GOOOOOOOOOOOOOOOL Vrsaljko oštro ubacuje s desnog boka, a Perišić zakucava loptu u grčku mrežu!

31. min – Hrvatska opet napada. Kramarić je bio sam u kaznenom prostoru, ali lopta odlazi iznad gola.

30. min – Grčka zabija svoj tipični gol nakon kornera. Strijelac je Sokratis.

29. min – Vida izbija ispred Mitrogloua na crti, velika prilika za Grčku!

24. min – Hrvatska osim terenske dominacije, ima i dominaciju u posjedu 60 – 40.

21. min – Zeca dobiva žuti karton nakon starta na Modriću kojeg nikako drukčije nego prekršajem ne mogu zaustaviti!

19. min – Kalinić pogađa iz neposredne blizine nakon prizemnog ubačaja Strinića! Hrvatska igra prekrasan nogomet!

18 min – Opet Modrić iz kornera, lopta u glavu pogađa Lovrena, ali odlazi pored gola!

13. min – GOOOOOOOOOOOL Modrić u desnu, Karnezis u lijevu stranu!

12 min – Kazneni udarac će izvesti Luka Modrić, a Karnezisu zbog krvi mora biti zamijenjen dres.

11. min – Penal i žuti karton za Karnezisa. Kalinić je izborio kazneni udarac nakon greške vratara!

6. min – Nakon Modrićevog kornera, Lovren je bio u izglednoj prilici, pokušao je i Vida, ali Karnezis lovi loptu.

4. min – Ubacio je Luka Modrić s lijeve strane, ali Grci izbijaju loptu. Početni pritisak pripada Hrvatskoj.

20:45 – Počela je prva utakmica dodatnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo između Hrvatske i Grčke!

20:44 – Održana je minuta šutnje za jučer preminulog bivšeg hrvatskog nogometnog reprezentativca Josipa Webera.

20:41 – Grčka himna ispraćena je mnogobrojnim zvižducima, dok je Lijepu našu zdušno pjevalo 30.000 hrvatskih navijača

19:40 – Novinari Hrvatske reprezentacije stigli su na Maksimir.

19:30 – Pred stadionom je odlična atmosfera, a Hrvatsku će protiv Grčke bodriti 30.000 navijača koji su potegli iz brojnih dijelova Lijepe naše, a ima ih i od SAD-a do Australije.