KRAJ! HAJDUK SLAVI NA MAKSIMIRU!

Pratite tekstualni prijenos uživo na portalu Hrvatska reprezentacija

Danas je na rasporedu najveći hrvatski derbi, utakmica između Dinama i Hajduka. Utakmica počinje u 15 sati.

Bad Blue Boysi i Torcida najavili su kako će doći u velikom broju na Maksimir. Kako saznajemo veliki broj navijača pristiglo je u Zagreb iz cijele Hrvatske.

Tekstualni prijenos  s Maksimira možete uživo pratiti od 15 sati na portalu Hrvatska reprezentacija.

Dinamo: Livaković – Šitum, Lešković, Perić, Pivarić – Antolić, Moro, Knežević – Soudani, Guilherme, Hodžić

Hajduk: Stipica – Tudor, Nižić, Terziev, Memolla – Jefferson, Savvas, Hamza – Vlašić, Erceg, Futacs

UŽIVO: MAX TV PRVA HNL: Dinamo:Hajduk-

KRAJ! HAJDUK JE SLAVIO POGOCIMA ERCEGA I FUTACSA S 2:0.

90′ GOOOOOL!!!!! Hajduk dolazi do drugog pogotka na utakmici, a strijelac je Marko Futacs.

85′ Posljednja izmjena u redovima Hajduka. U igri je Ismajli, a susret je gotov za Frana Tudora.

66′ Stipica efektno zaustavlja novi pokušaj Soudanija

62′ Promjena i u redovima Hajduka, igru napušta Vlašić, a ušao je Kožulj.

59′ Dinamo radi dvostruku izmjenu, iz igre izlaze Guilherme i Moro, dok u igru ulaze Ante Ćorić i Amer Gojak.

52′ Ponovno Stipica zaustavlja pokušaj Soudanija.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme na Maksimiru. U redovima Hajduka je u igru ušao Toma Bašić, a u svlačionici je ostao strijelac jedinog pogotka Erceg.

45′ Hajduk na poluvrijeme odlazi s prednošću, zahvaljujući pogotku Ante Ercega iz 29. minute.

42′ Žuti karton za igrača Hajduka Frana Tudora.

36′ Fantastičan udarac Soudanija prema golu Hajduka, stativa je spriječila pogodak za 1:1.

29’GOOOL! Hajduk vodi na Maksimiru, pogodak za goste postigao je Erceg.

23′ Soudani je efektno pokušao, ali Stipica sjajno brani udarac Alžirca.

20′ Guilherme je imao izglednu priliku, ali Stipica brani njegov pokušaj

15:00 – Počeo je veliki derbi, otprilike 10,000 gledatelja je na tribinama

13:50 – Velika gužva ispred Maksimira, stotine navijač odlučilo je kupiti ulaznice pred sami početak derbija.