Vanesa Toth brončana na Europskom juniorskom prvenstvu u kajaku i kanuu na mirnim vodama

Posljednjeg dana Europskog prvenstva u kajaku i kanuu na mirnim vodama za juniore i mlađe seniore vožene su finalne utrke na 200 i 500 metara, a veliki uspjeh je ostvarila Vanesa Toth koja se u Hrvatsku vraća s medaljom.

Toth je osvojila brončanu medalju u disciplini kanua jednokleka za juniorke, dok je u utrci iste discipline na 200 metara zauzela 8. mjesto.

S druge strane, hrvatski predstavnik Antun Novaković je nakon osvajanja 5. mjesta  u disciplini kajaka jednosjeda na 1.000 m osvojio 5. mjesto u disciplini kajaka jednosjeda na 500 m za mlađe seniore do 23 godine.

Niz lijepih uspjeha hrvatskih predstavnika zaokružila je Anamarija Govorčinović koja je također osvojila 5. mjesto u disciplini kajaka jednosjeda na 500 metara za mlađe seniorke do 23 godine.