Vargić s klupe odgledao poraz Lazija!

Šok usred Rima.

Lazio i Genoa zaključili su 23.kolo talijanske Serie A.

Ne pretjerano kvalitetna utakmica završena je rezultatom 1-2.Genoa je šokirala Lazio usred Rima i slavila veliku pobjedu.Domaći tim je bio lišen usluga Lulića i Milinković-Savića na ovoj utakmici,no i gosti su doputovali bez Izza,Rossija i Velosa.

Genoa je šokirala plavi dio Rima u 55. minuti.Pandev je izbio jedan na jedan sa Strakoshom,i mirno zabio za vodstvo svoje momčadi.Drugi je to pogodak makedonskog internacionalca ove sezone.

No,pet minuta kasnije Lazio je poravnao.Sjajan gol zabio je Parolo je zabio na asistenciju Caceresa.

Veliko slavlje gostima donosi Laxalt u drugoj minuti sudačke nadoknade sjajnim udarcem glavom.

Genoa je prekinula Laziov niz od pet domaćih pobjeda zaredom.Treći je ovo poraz izabranika Simonea Inzaghija na svom terenu u talijanskoj ligi ove sezone.

Naš Ivan Vargić s klupe je odgledao utakmicu.Otkako je došao iz Rijeke,Vargić je upisao tek tri nastupa na goluLazija,a od toga dva u Europskoj ligi.U Seriji A branio je samo u prošlosezonskom porazu od Intera 3-1.

Nakon 23 kola Lazio drži treće mjesto sa 56 bodova,jednim više od četvrtog Intera.Genoa je 13. sa 24 boda.