Vatreni vikend: Vida igrao u posrtaju Dinama, Mitrović na klupi Bešiktaša

Hrvatski stoperi Mitrović i Vida u oprečnim raspoloženjima dolaze na reprezentativno okupljanje.

Hrvatski nogometni reprezentativac Matej Mitrović ostao je na klupi turskog prvaka Besiktasa koji je u 7. prvenstvenom kolu odigrao 2-2 (1-1) protiv Trabzonspora na domaćem terenu.

Besiktas je sada drugi sa 14 bodova, koliko ima i treći Kayserispor, pet manje od vodećeg Galatasaraya hrvatskog trenera Igora Tudora.

S druge strane, hrvatski stoper Domagoj Vida odigrao je čitavu utakmicu za Dinamo iz Kijeva koji je u utakmici 11. kola ukrajinskog prvenstva odigrao 4-4 na gostovanju kod Zorje iz Luganska u utakmici igranoj u Zaporožju.

Dinamo je na poluvremenu vodio sa 3-0, no domaći su u 80. uspjeli poravnati na 3-3, a samo dvije minute potom Kijevljani su stigli do nove prednosti, ali niti nju nisu uspjeli zadržati do kraja.

Josip Pivarić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u dresu Dinama koji sada ima 24 boda, četiri manje uz utakmicu manje od vodećeg Šahtara koji je sa 2-0 svladao Karpate.