Vatreni vikend: asistencije Modrića i Rebića

Bivši vatreni Mario Mandžukić zabio je za pobjedu Juvea, a Darijo Srna asistirao za remi Cagliarija.

Izabranici Zlatka Dalića popravili su učinak od prošlog tjedna i ipak za nijansu podignuli formu uoči utakmica Lige nacija protiv Španjolske i Engleske.

Proteklog vikenda samo je Ante Rebić s Dalićevog popisa postigao pogodak, velika većina igrača nije niti upisala nastup, ali ovog tjedna stanje je nešto bolje. Prvi napadač Andrej Kramarić zabio je u Ligi prvaka protiv Lyona, a strijelac je bio i u prvenstvenom ogledu protiv Augsburga. Ante Rebić asistirao je za pogodak Luki Joviću, a asistenciju je upisao i Luka Modrić u visokoj pobjedi Real Madrida.

Svakako je lijepa vijest da je samo Josip Pivarić bio van kadra zbog ozljede, a neki poput Lovrena i Badelja nisu potpuno oporavljeni pa su odgledali utakmicu s klupe

Lovre Kalinić (Gent) – 90 minuta, Anderlecht – Gent 2:0

Dominik Livaković (Dinamo) – 90 minuta. Lokomotiva – Dinamo 0:1

Karlo Letica (Club Brugge) – klupa, Charleroi – Club Brugge

Matej Mitrović (Club Brugge) – ušao u 38. minuti, izašao u 77. minuti, žuti karton

Duje Ćaleta Car (Marseille) – klupa, Marseille – Dijon 1:0

Antonio Milić (Anderlecht) – propustio meč sa Gentom zbog crvenog kartona iz prošlog kola

Luka Modrić (Real Madrid) – 90 minuta, asistencija, Celta – Real Madrid 2:4

Ivan Rakitić (Barcelona) – zaradio 2. žuti karton u 81. minuti, Barcelona – Betis 3:4

Mateo Kovačić (Chelsea) – 82. minute, Chelsea – Everton 0:0

Milan Badelj (Lazio) – klupa, Sassuolo – Lazio 1:1

Marko Rog (Napoli) – klupa, Genoa – Napoli 1:2

Nikola Vlašić (CSKA) – 90 minuta, CSKA – Zenit 2:0

Filip Bradarić (Cagliari) – 66 minuta, Spal – Cagliari 2:2

Ante Rebić (Eintracht) – 90 minuta, asistencija, Frankfurt – Schalke 3:0

Marko Pjaca (Fiorentina) – 66 minuta, Frosinone – Fiorentina 1:1

Mario Pašalić (Atalanta) – ušao u 71. minuti, Atalanta – Inter 4:1