VATRENI VIKEND: BROZOVIĆ, ČOP ILI N. KALINIĆ?

Marcelo Brozović (Internazionale) – Inter je svladao Jurićevu Genou 2:0, a oba je pogotka postigao upravo Brozović, za vodstvo s 15 metara u 38. minuti te za potvrdu pobjede u 69. minuti s desetak metara. Odigrao cijeli susret.

Duje Čop (Sporting Gijon) – Sporting je poražen kod Espanyola 2:1, a Čop je odigrao cijelu utakmicu i u sudačkoj nadoknadi lijepim golom iz slobodnog udarca ublažio poraz sastava iz Gijona.

Nikola Kalinić (Fiorentina) – postigao oba pogotka Fiorentine u domaćoj pobjedi nad Sassuolom (2:1). Prvi u devetoj minuti na asistenciju Badelja, a drugi, vrlo atraktivan, petom u 39. minuti. Odigrao je cijelu utakmicu.

Odaberite svog favorita i glasajte ovdje.