Vatreni vikend: ČOP, MANDŽUKIĆ ILI PERIŠIĆ?

U Vatrenom vikendu bira se najbolji. Glasati se može ovdje , a za najboljeg u ovom vikendu u konkurenciji su

Ivan Perišić (Internazionale) – u pobjedi Intera nad Crotoneom na San Siru 3:0 postigao je vodeći pogodak svoje momčadi, u 84. minuti, a odradio je cijelu utakmicu.

Duje Čop (Sporting Gijon) – na gostovanju kod bivšeg kluba, Malage, asistirao  je za prvi pogodak Sportinga i postigao drugi iz slobodnog udarca u 49. minuti, no Malaga je naposljetku slavila 3:2.

Mario Mandžukić (Juventus) – postigao je vodeći pogodak Stare dame na gostovanju kod Chieva, a u pobjedi 2:1 precizan je bio na proigravanje Cuadrada u 53. minuti. Odigrao je cijelu utakmicu.

Pregled klupskog učinka  aktualnih reprezentativaca pogledajte u cijelosti ovdje.