Važna pobjeda Hajduka

Hajduk je na Poljudu svladao Zagreb...

Nogometaši Hajduka večeras su u okviru devetog kola MAXtv Prve lige slavili nad Zagrebom rezultatom 1:0, a gol vrijedan tri boda postigao je novopečeni reprezentativac Mijo Caktaš. Utakmicu je na Poljudu pratilo oko sedam tisuća gledatelja, a sudio je Matoc iz Zaprešića. Hajduk je bio bolja momčad na terenu, pogotovo u prvom poluvremenu u kojem je stvorio nekoliko izglednih prilika.

Zagreb je najveću priliku imao u drugom poluvremenu kada je Šulc pogodio gredu. Hajduk je ovom pobjedom skočio na drugu poziciju na tablici, a iduće kolo dočekuje Dinamo koji ima tri boda više i drži prvo mjesto. Ono što bi moglo zabrinuti trenera Hajduka Damira Burića je to što je možda i ponajbolji igrač Hajduka Mijo Caktaš dobio treći žuti karton i neće ga biti u konkurenciji za Dinamo, ali u momčad se vraća Andrija Balić. Zagreb je ostao na posljednjem mjestu. Kolo će sutra zaključiti Istra i Rijeka te Osijek i zaprešićki Inter.