Veliki uspjesi Biciklističkog kluba “Crikvenica”

Crikvenički biciklisti ostvarili su dobre rezultate

Završila je sezona Hrvatskog kupa u XC-u. U kategoriji sport je Alen Tomašev osvojio prvo mjesto u ukupnom poretku, a isti uspjeh je u kategoriji veterani D (60+) ostvario Gršo Mataija. Saša Mureta je u istoj kategoriji završio na trećem mjestu. Milan Vrban je u kategoriji veterani C završio sezonu na drugom mjestu, ali treba napomenuti da je propustio tri utrke. U kategoriji veterani B Marko Marčelja osvojio je treće mjesto.

Ostali natjecatelji ostvarili su sljedeće rezultate: Goran Balenović (veterani A) – 11. mjesto, Mario Zubčić (veterani A) – 22. mjesto, Elvis Brusić (veterani B) – 16 mjesto i Marko Jerković (sport) – šesto mjesto.

Što se tiče poretka klubova, osvojili su visoko sedmo mjesto od ukupno 31 kluba u Hrvatskoj. XCM Maraton kup još nije završen jer je ostala jedna utrka – Parenzana.