[Video] ABA: Cedevita na pogon mladog Muse pobijedila MZT!

Nakon 10 kola Cedevita ima omjer pobjeda i poraza 7-3, a MZT 2-8.

Cedevita je u susretu 10. kola regionalne ABA lige kao domaćin pobijedila skopski MZT sa 77:65 (24-8, 20-25, 18-22, 15-10).

Prvak Hrvatske je stvorio prednost već nakon 10 minuta, ali gosti su se pred kraj druge četvrtine uspjeli približiti Cedeviti na samo četiri koša zaostatka (37:33). Međutim, Cedevita do odlaska na predah ubacuje u višu brzinu te serijom od sedam koševa zaredom odlazi na ugodnih 44:33.

Početkom drugog poluvremena domaćin odlazi na visokih 16 koševa razlike (51:35). Gosti iz Skopja do kraja treće četvrtine uspjevaju smanjiti zaostatak na sedam koševa razlike, ali u posljednjoj četvrtini domaćin je otišao na dvoznamenkastu prednost te je utakmicu uspješno priveo kraju.

Džanan Musa je s 18 koševa predvodio Cedevitu, dok je isti učinak kod MZT-a imao Nikola Pavlićević.

Nakon 10 kola Cedevita ima omjer pobjeda i poraza 7-3, a MZT 2-8.