[VIDEO] Argentinac u dresu Livajinog AEK-a promašio nemoguće!

Araujo je već postao zvijezda interneta.

Nevjerojatne scene stižu nam iz grčke prve lige. Livajin klub AEK s minimalnih 1:0 ovog vikenda je pobijedio Asteras, a jedini gol postigao je Christodoulopoulos u 61. minuti susreta.

Međutim, ova utakmica je došla do središta pozornosti zbog jednog promašaja i to jedinog Argentinca u redovima domaćina Sergija Arauja. Naime, igrala se 12. minuta utakmice kada je Galanopoulos centrirao, a Triandafillopulos nespretno reagirao i prevario vlastitog golmana.

Umjesto da Araujo pusti loptu da se ušeta u mrežu, on je htio postati junak atenskog kluba i sam zabiti gol. Došao je do lopte na pola metra od gola, pucao i – pogodio gredu od koje se lopta odbila u ruke golmana Athanasiadisa.

Na svu sreću AEK je pobijedio pa ovaj promašaj neće koštati domaću momčad, koja se trenutno nalazi na drugom mjestu prvenstvene ljestvice sa samo dva boda zaostatka iza vodećeg PAOK-a.