[VIDEO] Arjen Robben ljutit: ”Trebali smo ih otpuhati iz Minhena!”

Nakon što je sinoć Bayern Munchen s 3:0 pobijedio Anderlecht i pobjedom startao u novu sezonu Lige prvaka, nizozemski napadač Arjen Robben nije krio nezadovoljstvo.

”Nakon 1:0 igrali smo kao da smo vodili 5:0, morali smo igrati s više strasti, pričati na terenu i dogovarati se. Navijači su definitivno zaslužili više”, izjavio je Nizozemac.

Da podsjetimo, Bavarci su već od 11. minute igrali s igračem više nakon što je Sven Kums zaradio izravni crveni karton, a Robert Lewandowski realizirao najstrožu kaznu. Upravo ta činjenica da je domaćin 79 minuta igrao s igračem više i zabio samo tri gola najviše je naljutila Robbena.

Uz sav respekt prema protivniku, mi smo ih trebali otpuhati iz Munchena i s Allianz Arene, moramo se zapitati zašto smo im uspjeli zabiti samo dva gola s igračem više”.

I trener Bayerna Carlo Ancelotti osvrnuo se na utakmicu:

”Očekivao sam pobjedu i pobjedu smo i ostvarili. Nije to bila neka posebna predstava, no upravo to smo trebali nakon poraza u Bundesligi od Hoffenheima. Zadovoljan sam, iako moramo biti bolji u veznom redu. Riberyja sam zamijenio jer je imao žuti karton i trebao je odmor, a ne zbog načina na koji je igrao”.