[VIDEO] Atletico razbio Celtu, Espanyol nakon preokreta srušio Real Sociedad

Prve dvije današnje utakmice su iza nas.

Odigrane su dvije popodnevne utakmice španjolske Primere u kojima su domaće momčadi upisale očekivane pobjede.

Atletico Madrid je s 3:0 pobijedio Celtu Vigo u susretu u kojemu je Šime Vrsaljko odigrao svih 90 minuta. Poveli su Rojiblancosi minutu prije kraja prvog dijela kada je Antoine Griezmann nakon Gimenezovog kornera zabio za 1.0. U 56. minuti Francuz je uposlio Vitola, koji izbjegava zaleđe i povisuje na 2:0, da bi Correa u 63. minuti postavio konačnih 3:0.

U ranije odigranoj utakmici Espanyol je na RCDE Stadium nakon preokreta s 2:1 pobijedio Real Sociedad. Poveli su gosti preko Willian Josea u 41. minuti, kada je Jose iskoristio pogrešku domaće obrane i zabio za prednost. Ipak, u nastavku dolazi do preokreta. Prvo je Leo Baptistao nakon centaršuta Granera izjednačio, da bi Morenov kazneni udarac obranio golman, no lopta se ponovno odbila Morenu na nogu, koji donosi pobjedu Kataloncima.