[VIDEO] WITH AUTHORITY: Zubac monstruoznim zakucavanjem raspametio Los Angeles

NBA sezona počinje za dva i pol tjedna ali klubovi su već započeli sa svojim pripremnim utakmicama. U sinoćnje dvije utakmice Ivica Zubac je bio jedini hrvatski predstavnik i pokazao da je ispred njega veoma optimistična sezona. Los Angeles Lakersi ugostili su Minnesota Timberwolvese i upisali poraz 108:99. U redovima Lakersa najbolji je bio Kyle Kuzma s 19 poena, dok je “Vukove” predvodio Shabazz Muhammad s 22 poena.

“Poster” za umirovljenje Gorgui Dienga

U rezultatski ne baš bitnoj utakmici, Ivica Zubac odigrao je 19 minuta što mu je bilo dovoljno za 9 poena, 5 skokova, dvije asistencije, dva bloka i jedno MONSTRUOZNO zakucavanje.

Naime, pred sam kraj prve četvrtine Tyler Ennis izvrsno je uposlio našeg mladog centra koji je “with authority”, kako su rekli komentatori, zakucao preko Gorgui Dienga.