[VIDEO] Bayern demolirao Eintracht uz hat-trick Lewandowskog, Kovaču prvi trofej s Bavarcima

Rapsodija Bavaraca usred Frankfurta.

Minhenski Bayern novu sezonu započeo je na najbolji mogući način, pobjedom u Superkupu. I to kakvom. Sa čak 5:0 stradao je Eintracht iz Frankfurta za kojeg je Ante Rebić igrao od 64. minute.

U 21. minuti Kimmich je centrirao, a Robert Lewandowski glavom zabio za prednost Bavaraca. Samo pet minuta kasnije korner je izveo Arjen Robben, a Poljak glavom svojim drugim pogotkom povisio na 2:0. Isti igrač do hat-tricka stiže u 54. minuti nakon prizemnog upošljavanja Mullera, da bi do kraja utakmice Coman i Alcantara postavili konačnih 5:0.

Tako Niko Kovač pred 51 500 gledatelja na Commerzbank-Areni u Frankfurtu nije imao milosti za svoj bivši klub, preko kojega je došao do prvog trofeja na klupi Bavaraca.