[VIDEO] Primera: Betis upisao bitnu pobjedu na gostovanju kod Alavesa

Gosti su skočili na deveto mjesto.

U posljednjoj utakmici 28. kola španjolske Primere Betis se sa gostovanja kod Alavesa vraća pobjedom 3:1, kojom je skočio na deveto mjesto.

Već u osmoj minuti El Haddadi je pucao zamalo pored gola, a kazna je stigla u 23. minuti kada Loren dolazi do odbijene lopte i zabija za gostujuću prednost, iako se nalazio u nedozvoljenoj poziciji.

Minutu prije kraja prvog dijela nakon kornera došlo je do velike pomutnje u domaćem šesnaestercu, koju je najbolje iskoristio Garcia i povisio na 2:0.

Tračak nade domaćinu donosi Ruben Sobrino preciznim udarcem uz samu stativu u 67. minuti, no Loren svojim drugim pogotkom od stative postavlja konačnih 3:1 12 minuta prije kraja.