[VIDEO] Bogdanović natrpao koš prvaka NBA lige za pobjedu Indiane

Bogdanović je pokazao odličnu šutersku formu, pogodio je 6 trica od 7 pokušaja.

Sinoć je odigrano šest utakmica na NBA parketima, a od naših košarkaša igrao je jedino Bojan Bogdanović i bio prvo ime susreta u pobjedi Indiane nad aktualnim prvacima.

Indiana je u svojoj dvorani razbila Golden State Warriorse sa 126:106, a prvo ime susreta bio je naš Bojan Bogdanović. Babo je za 30 minuta provedenih u igri zabio 28 koševa uz fenomenalan šut, pogodio je 6 od 7 za tri poena i 11 od 13 ukupno. Pokupio je uz to Bojan tri skoka i podijelio dvije asistencije, a uspio je i po jednom ukrasti loptu i blokirati šut. Uz Bojana u Indiani ponajbolji su bili Victor Oladipo sa 21 košem Thaddeus Young sa 16 koševa. Najbolji u redovima prvaka bio je Kevin Durant sa 27 koševa, a Klay Thompson zabio je 16.

U ostalim susretima Cleveland je na pogon LeBrona Jamesa uspio nadoknaditi zaostatak od 17 koševa u posljednjoj četvrtini i preokrenuti susret protiv Washingtona u svoju korist. James je zabio 33 koša uz 14 asistencija i devet skokova. Ante Žižić nije ulazio u igru, a kod Wizardsa je prvo ime bio John Wall sa 28 koševa.

Houston je sa 27 koševa Chrisa Paula i 24 koša Jamesa Hardena bio bolji u derbiju zapada od Portlanda sa tijesnih 96:94, Milwaukee je osigurao doigravanje pa mu neće previše smetati domaći poraz od Brooklyna, a u dvije važne utakmice u borbi za playoff na zapadu domaći su slavili. Utah je bila bolja od Clippersa i udaljila ih iz utrke, dok je Denver nadigrao Minnesotu.

Indiana – Golden State 126:106

Cleveland – Washington 119:115

Houston – Portland 96:94

Milwaukee – Brooklyn 111:119

Utah – LA Clippers 117:95

Denver – Minnesota 100:96