[VIDEO] Bogdanović odigrao utakmicu karijere, blowout i trener ga zaustavili od povijesnog učinka

Bogdanović jeu dresu Netsa zabio 44 koša.

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović odigrao je jučer najbolju utakmicu u svojoj košarkaškoj karijeri. Babo je predvodio svoju Indianu u visokoj pobjedi protiv Denver Nuggetsa 124:88.

Kapetan hrvatske košarkaške reprezentacije imao je nevjerojatnu večer. Za 25 minuta igre ubacio je 35 poena, uhvatio šest skokova i tri puta asistirao. Iz igre je pogađao nevjerojatnih 81,2% uz 13 od 16 uspješno pogođenih šuteva. Za tri poena je pogađao Bojan pet puta iz šest pokušaja.

Bila mu je ovo druga najefikasnija utakmica u dresu Indiane, nedavno je zabio 37 koševa, a rekord drži još iz dresa Netsa kada je zabio 44 koša, ali tada su ga suigrači isforsirali do te brojke.

Sinoć je zbog velike prednosti trener Pacersa ostavio na klupi našeg košarkaša u posljednjoj četvrtini, a da je dobio minutažu, uz šut iz prethodne tri dionice, mogli bi prognozirati da bi završio negdje između 45-50 poena čime bi prestigao svoj i rekord Dražena Petrovića.

Indiana se nalazi na četvrtom mjestu istočne konferencije sa 45 pobjeda i 29 poraza. Do doigravanja im je preostalo odigrati još osam utakmica.