[VIDEO] Bogdanović sa sedam trica srušio Cleveland

Sedam trica iz devet pokušaja zabio je Bogdanović

Sjajnu partiju odigrao je naš košarkaš Bojan Bogdanović u trećoj utakmici prvog kruga doigravanja između Indiane i Clevelanda, te je bio najzaslužniji za pobjedu 92:90 i novo vodstvo Pacersa.

Cleveland je bolje ušao u utakmicu, imali su 13 koševa prednosti u prvoj četvrtini, a u drugoj su je još i povećali, da bi na poluvrijeme otišli sa 57:40 prednosti. Pacersi su počeli topiti prednost u nastavku susreta i uoči posljednjih 12 minuta došli na šest koševa zaostatka. Prvo izjednačenje nakon 15:15 došlo je osam minuta prije kraja kada je Oladipo zabio slobodna bacanja, a onda počinje Bogdanović show. Bojan je zabio 12 od posljednjih 15 Indianinih koševa i odveo je do drugog boda.

Prvo ime susreta, a i cijele večeri u NBA ligi bio je Bojan Bogdanović sa 30 koševa uz fenomenalan šut za tri poena 7/9. Bojan je za 35 minuta provedenih na terenu uhvatio još četiri skoka, a napravio je i pet osobnih pogrešaka. Prvi do njega suigrač Victor Oladipo zabio je 18, a jedini dvoznamenkasti bio je još Thaddeus Young sa 12 koševa. U redovima Clevelanda LeBron James zabio je 28, Kevin Love 19 koševa, a Ante Žižić nije ulazio u igru.