[VIDEO] Bogdanović ugradio 6 poena u novu pobjedu Washingtona

U NBA ligi su u tijeku druge utakmice doigravanja, a nama najzanimljiviji susret se odigrao u Verizon Centru gdje je domaći Washington i drugi puta u seriji svladao Atlantu Hawks. Jedini hrvatski predstavnik u ovogodišnjem doigravanju Bojan Bogdanović je za 22 minute provedene na parketu postigao učinak od 6 koševa i 6 skokova, te je tako pomogao svojoj ekipi da dođe do pobjede rezultatom 109-101.

Washington je veliki dio utakmice kontrolirao zbivanja na terenu, no onda dolazi veliki pad u trećoj četvrtini ekipe Scotta Brooksa. Naime, tada Atlanta na krilima Milsapa i Schroedera uspjeva povesti, no Washington ubacuje u višu brzinu i posljednju četvrtinu rješava uvjerljivo u svoju korist. Najbolji u pobjedničkim redovima su bili Wall i Beal sa 32, odnosno 31 poena, a treća utakmica je na rasporedu u subotu u Atlanti.