[VIDEO] Branič Vatrenih sjajnom asistencijom donio bitan bod na teškom gostovanju!

Odlična asistencija Josipa.

Hrvatski nogometni reprezentativni lijevi bek Josip Pivarić odigrao je cijeli susret u dresu svog kijevskog Dynama te je upisao asistenciju za jedini, izjednačujući pogodak. U osmom kolu Dynamo je gostovao kod Zoryje te remizirao 1:1.

Nakon što je domaćina u vodstvo doveo Gromov minutu prije odmora, u 67. minuti Pivarić je na zanimljiv način izveo slobodni udarac te prizemnom povratnom loptom uposlio Sidorčuka, koji je izjednačio pa sada Kijevljani imaju 14 bodova i nalaze se na trećem mjestu ukrajinske lige.

Imaju sedam bodova manje od vodećeg Shakhtara, ali i utakmicu manje te dva boda manje uz također utakmicu manje od drugoplasirane Oleksandrije. Zorya je trenutno četvrtoplasirana momčad prvenstva s 12 bodova.