[VIDEO] Bundesliga: Asistencija Brekala u pobjedi Wolfsburga, Kramarić golom srušio Freiburg!

Odigrane su popodnevne utakmice.

Popodnevne utakmice drugog kola njemačke Bundeslige su iza nas, a većih iznenađenja nije bilo.

Wolfsburg je na gostovanju u Leverkusenu upisao pobjedu nakon preokreta od 3:1, a Josip Brekalo odigrao je cijeli susret te upisao asistenciju za gol Steffena u 60. minuti. Za Apotekare Tin Jedvaj nije ulazio u igru.

Hoffenheim je ugostio Freiburg i upisao pobjedu od 3:1. Igrač utakmice bio je Szalai, Mađar je zabio dva gola, a u 94. minuti 28 619 gledatelja vidjelo je i centaršut Bittencourta te pogodak Andreja Kramarića za konačnih 3:1.

Bundesliga, 2. kolo:

Augsburg 1:1 Borussia Monchengladbach (Gregoristch 13. / 68. Plea)

Bayer 04 Leverkusen 1:3 Wolfsburg (Bailey 24. / 36. – ag Ozan, 55. Weghorst, 60. Steffen)

Eintracht Frankfurt 1:2 Werder Bremen (Haller 54. – 11m / 21. Osako, 90+6. Rashica)

Hoffenheim 3:1 Freiburg (Szalai 50., 63., Kramarić 90+4. / 36. Heintz)

Nurnberg 1:1 Mainz 05 (Ishak 48. / 25. Mateta)