[Video] Bundesliga: Bayern doživio drugi poraz u ligi kod Monchengladbacha!

Bayern je unatoč porazu ostao na vrhu Bundeslige s 29 osvojenih bodova, dok se Monchengladbach ovom pobjedom probio na visoko četvrto mjesto s 24 boda.

Bayern Munchen, branitelj naslova i trenutno vodeći klub njemačke Bundeslige, poražen je na gostovanju kod Borussije Mochengladbach rezultatom 2:1 u sklopu 13. kola.

U 39. minuti domaćin dolazi do prednosti nakon što je precizan izvođač najstrože kazne bio Thorgen Hazard, mlađi brat poznatijeg Edena Hazarda iz Chelseja. Prethodno je isti igrač izborio kazneni udarac kada je na njemu Niklas Sule napravio prekršaj u šestnaestercu.

Već u 44. minuti Borussia vodi 2:0. Lars Stindl sjurio se u šestnaesterac gostiju i poslao loptu pred sam gol, a tamo se našao Matthias Ginter koji je pogodio za povećanje vodstva.

Bayern je u 74. minuti došao do počasnog pogotka. Arturo Vidal fantastično je pogodio s 20 metara u donji desni kut za smanjenje rezultata na 2:1.

Bayern je unatoč porazu ostao na vrhu Bundeslige s 29 osvojenih bodova, dok se Monchengladbach ovom pobjedom probio na visoko četvrto mjesto s 24 boda. U sljedećem kolu Bavarci dočekuju Hannover, dok momčad iz Monchengladbacha ide u goste Wolfsburgu.