[VIDEO] Bundesliga: Kovačev Bayern remizirao s Augsburgom, Kramarić s Hoffenheimom pobijedio Hannover

Odigrane su prve utakmice petog kola.

Peto kolo njemačke Bundeslige započelo je s današnje četiri utakmice u kojima smo vidjeli dosta iznenađenja.

Berlinska Hertha, drugoplasirana momčad lige, iznenađujuće je poražena u Bremenu od Werdera 3:1. Harnik i Veljković već u prvom dijelu doveli su domaćine u vodstvo, Dilrosun je uspio smanjiti, no Max Kruse golom iz kaznenog udarca donio je pobjedu domaćinu, koji je tako skočio na drugo mjesto.

Kovačev minhenski Bayern ugostio je Augsburg i samo remizirao 1:1. Poveli su Bavarci nakon polukontre Gnabryja, koji je pronašao Robbena, a Nizozemac zabio za vodstvo. No, tri minute prije kraja Felix Gotze je nakon gužve iz kornera prsima zabio za izjednačenje.

U utakmici Hannovera i Hoffenheima vidjeli smo nastup Andreja Kramarića. Gosti su pobijedili 3:1, a do prednosti su došli golovima Breneta i Kaderabeka, dok je utješni gol iz kaznenog udarca postigao Fullkrug. Belfodil je u 94. minuti postavio konačnih 3:1, Andrej je u igru ušao u 65. minuti, dok Josip Elez za domaćina nije ulazio u igru.

Bundesliga, peto kolo:

Werder Bremen 3:1 Hertha Bsc (Harnik 11., Veljković 45., Kruse 66. – 11m / 53. Dilrosun)

Bayern Munchen 1:1 Augsburg (Robben 48. / 87. Gotze)

Freiburg 1:0 Schalke 04 Gelsenkirchen (Niederlechner 52.)

Hannover 96 1:3 Hoffenheim (Fullkrug 55. – 11m  20. Brenet, 49. Kaderabek, 90+4. Belfodil)