[VIDEO] Bundesliga: Kramarić fantastično zabio i asistirao u pobjedi Hoffenheima

Andrej igra u životnoj formi.

Andrej Kramarić ponovno je bio strijelac. Ovaj put gol je zabio u susretu 25. kola njemačke Bundeslige u kojoj je Hoffenheim gostujućom, 2:0 pobjedom, zadržao sedmo mjesto prvenstvene ljestvice.

U 30. minuti Hubner je centrirao, a hrvatski reprezentativac glavom zabio za 1:0. Bio je to njegov gol u petoj uzastopnoj utakmici, a od posljednjih devet golova Hoffenheima, naš napadač zabio je njih šest.

No, nije tu bio kraj Andrejevim potezima. Točno 20 minuta kasnije sjajnom loptom nakon dvostrukog proigravanja uposlio je Gnabryja, koji je postavio konačnih 2:0.