[VIDEO] Bundesliga: Kramarić s Hoffenheimom remizirao protiv Borussije Dortmund, Hertha zasjela na vrh!

Iznenađenja diljem Njemačke.

U njemačkoj Bundesligi nastavljeno je četvrto kolo s pet novih utakmica u kojima su nastupila i dva hrvatska nogometaša, dok je jedan ostao na klupi.

Andrej Kramarić igrao je do 78. minute u remiju njegovog Hoffenheima s Borussijom Dortmund 1:1. Strijelac jedinog domaćeg pogotka bio je Joelinton u 44. minuti, a 14 minuta prije kraja Diallo je za goste zaradio crveni karton. Ipak, gosti su šest minuta prije kraja izjednačili golom Pulišića nakon asistencije Marca Reusa.

Josip Elez nije ulazio u igru u porazu svog Hannovera na gostovanju kod Nurnberga 2:0, dok je Josip Brekalo u igru ušao u 68. minuti u domaćem, 3:1 porazu Wolfsburga od Freiburga.

Od ostalih susreta vrijedi izdvojiti gostujuću, 3:2 pobjedu Werdera kod Augsburga kojom je momčad iz Bremena skočila na treće mjesto i iznenađujuće visoku, 4:2 pobjedu Herthe nad Borussijom Monchengladbach kojom je berlinska momčad zasjela na vrh ljestvice.

Bundesliga, četvrto kolo:

Augsburg 2:3 Werder Bremen (Koo 45+3., Max 47. / 34. Kruse, 36. Eggestein)

Hertha Bsc Berlin 4:2 Borussia Monchengladbach (Ibišević 31., 63., Lazaro 34., Duda 73. / 29. – 11m Hazard, 67. Plea)

Tsg 1899 Hoffenheim 1:1 Borussia Dortmund (Joelinton 44. / 84. Pulišić)

Nurnberg 2:0 Hannover 96 (Anton 76. – ag, Knoll 77.)

WfL Wolfsburg 1:3 Freiburg (Mehmedi 61. / 7. Sallai, 21. Petersen, 50. Frantz)