[VIDEO] Bundesliga: Kramarić uspješniji od Kovača i Rebića

U njemačkoj Bundesligi su odigrane posljednje dvije utakmice 31. kola, a uspješniji su bili domaćini. Augsburg je u izravnom dvoboju za ostanak u prvoj ligi razbio HSV s 4:0, dok je Hoffenheim svladao Eintracht rezultatom 1:0 u posljednjim minutama dvoboja.

Pritom je posebno bio zanimljiv dvoboj u Sinsheimu gdje se igrala izuzetno dinamična utakmica u kojoj je domaćin Hoffenheim od prve minute pokušavao doći do vodstva. Jedan od najopasnijih igrača Nagelsmannove momčadi je bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je bio u fokusu svih napada domaćina, no Eintracht je odolijevao svim pokušajima Hoffenheimovih igrača. Ipak i momčad bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača je mogla doći do vodstva, ali u 55. minuti im je vrlo diskutabilno poništen pogodak. Kada se činilo da će utakmica završiti neriješeno, budući igrač Bayerna Rudy je izveo jedan korner a najviši je u šesnaestercu Eintrachta Benjamin Hubner koji donosi Hoffenheimu važne bodove u borbi za mjesta koja vode u Ligu prvaka.

Hoffenheim vs Eintracht Frankfurt

Dodajmo još kako je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić na terenu bio do 62. minute, dok je u redovima Eintrachta Ante Rebić ušao u igru tek od 84. minute. Ovim porazom Eintracht Nike Kovača nastavlja s vrlo lošim rezultatima u drugom dijelu sezone, no za očekivati je kako će Eintracht ostati u sredini ljestvice.