[VIDEO] Bundesliga: Kramarićeva neregularna asistencija pomogla Hoffenheimu u rušenju minhenskog Bayerna

Bayern Munchen upisao je prvi poraz u novoj sezoni Bundeslige. Na Wirsol Rhein-Neckar Areni u Sinsheimu s 2:0 bolji je bio Hoffenheim i tako zasjeo na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Već u osmoj minuti Robert Lewandowski imao je lijepu priliku, no pucao je preko gola. Kazna je stigla u 27. minuti. Tada je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić izveo out za Marka Utha, koji je uhvatio Hummelsa i Neuera na spavanju i zabio za vodstvo domaćih. Međutim, usporena snimka pokazala je kako je gol postignut iz neregularne situacije.

Naime, u trenutku kada je Kramarić ubacio loptu, u terenu je već bila jedna lopta, ona koju je Hummels izbio u tijeku napada. Suci to očito nisu vidjeli i napravili su previd kojim su uvelike pomogli domaćoj momčadi. Do kraja susreta Bavarci se nisu uspjeli oporaviti i primili su još jedan gol. U 51. minuti Zuber je povratnom loptom pronašao Utha, koji svojim drugim golom donosi konačnu pobjedu. Andrej Kramarić odigrao je cijeli susret, a zanimljiva je činjenica kako nijedna momčad nakon svega tri kola Bundeslige nije upisala sve tri pobjede.