[VIDEO] Bundesliga: Rebić s Eintrachtom remizirao protiv Leipziga, Jedvaj bez nastupa u pobjedi Bayera

Obje današnje utakmice su iza nas.

Odigrane su i današnje dvije utakmice četvrtog kola njemačke Bundeslige u kojima smo vidjeli svega tri gola.

Bayer Leverkusen na BayAreni upisao je minimalnu, 1:0 pobjedu nad Mainzom. Pogodak odluke postigao je Havertz glavom nakon Brandtovog centaršuta, a Tin Jedvaj nije ulazio u igru.

U drugoj utakmici Ante Rebić za Eintracht je ušao u igru u 69. minuti, a domaćin je remizirao s Leipzigom 1:1. U 26. minuti Fernandes je doveo domaćina u vodstvo, no Šveđanin Emil Forsberg iz kaznenog udarca u 54. minuti donio je bod gostima.