[VIDEO] Bundesliga: Sosa debitirao za Stuttgart u porazu od Mainza, Borussia Dortmund srušila Leipzig

Odigrane su obje današnje utakmice.

U prvom kolu njemačke Bundeslige Borna Sosa ušao je u igru u 84. minuti utakmice za svoj Stuttgart, koji je poražen od Mainza na gostovanju. Završilo je 1:0, a jedini gol postigao je Ujah 14 minuta prije kraja.

U drugoj utakmici derbi kola odigrali su Borussia Dortmund i Leipzig, a domaćin je nakon preokreta pobijedio 4:1. Iako je Leipzig poveo golom Augustina već u prvoj minuti, Dahoud, autogol Sabitzera i Witsel već do poluvremena su preokrenuli rezultat. Konačni rezultat postavio je Reus u sudačkoj nadoknadi.

Bundesliga, prvo kolo:

Mainz 1:0 Stuttgart (Ujah 76.)

Borussia Dortmund 4:1 Leipzig (Dahoud 21., Sabitzer 40. – ag, Witsel 43., Reus 90+1. / 1. Augustin)