[VIDEO] Can golom sezone donio pobjedu Liverpoolu, Lovren odličan

Watford i Liverpool su u ponedjeljak odigrali utakmicu 35. kola engleskog Premiershipa, a u tvrdoj utakmici slavili su gosti s 1:0 fantastičnim golom Emrea Cana.

Liverpool je od početka nametnuo svoj ritam, no veliki peh za ekipu Jurgena Kloppa dolazi već u 13. minuti kada se ozljeđuje Philippe Coutinho. No, Liverpool se brzo oporavlja od gubitka najboljeg igrača i nastavlja s pritiskom, Lallana pogađa i gredu, a onda u 45. minuti najljepši trenutak utakmice dolazi kada na asistenciju Lucasa Leive predivno loptu zahvaća Can i škaricama zabija jedan od najljepših golova sezone u Premiershipu.

U nastavku utakmice prilike su se nastavile pred golom Watforda, no najbolja prilika u drugom dijelu dolazi u smiraju utakmice, kada je Austrijanac Prodl mogao šokirati Liverpool, no branič Watforda pogađa okvir gola i utakmica završava pobjedom Redsa. Dejan Lovren je u pobjedničkoj ekipi Liverpoola odigrao odličnih 90 minuta i bio ključna poluga obrane koja se sa neugodnog gostovanja vraća bez primljenog gola.

Ovom pobjedom Liverpool je zadržao treće mjesto na ljestvici, dok je Watford ostao u donjoj polovici ljestvice i do kraja sezone će trener Walter Mazzari morati poboljšati rezultate kako bi dobio priliku voditi Watford i u sljedećoj sezoni.