[VIDEO] Copa del Rey: Leganes remizirao sa Sevillom u prvoj utakmici polufinala

Prvo, povijesno polufinale Leganes nije izgubio.

Leganes i Sevilla odigrali su prvu utakmicu polufinala španjolskog Copa del Rey, a rezultat je bio 1:1. Njime zadovoljniji ipak mogu biti gosti, koji se na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan vraćaju sa golom u gostima, no domaćini nisu izgubili, što je veliki uspjeh i za njih.

Prvu priliku na današnjoj utakmici imao je Banega, no u 11. minuti je pucao pored gola. Ipak, deset minuta kasnije Luis Muriel je izbio sam pred golmana i doveo goste u vodstvo. Domaćini su mogli izjednačiti preko Beauvuea, koji je u 34. minuti ipak pucao preko gola te se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Seville.

No, u nastavku dolazi do izjednačenja. 11 454 gledatelja u 56. minuti je nakon kornera vidjelo kako Siovas jednu parabolu glavom šalje u mrežu i postavlja konačnih 1:1. Nakon toga, gosti su ponovno preuzeli terensku inicijativu, no do novog pogotka nisu došli i susret je završio 1:1.