[VIDEO] Copa del Rey: Sevilla nakon preokreta pobijedila Atletico, Valencia srušila Alaves

Odigrane su prve utakmice četvrtfinala.

Iza nas su prve dvije utakmice četvrtfinala španjolskog Copa del Rey u kojima smo vidjeli zanimljive rezultate.

Veliki derbi na Wanda Metropolitano odigrali su Atletico Madrid i Sevilla, a gosti su nakon velikog preokreta pobijedili 2:1. U 73. minuti Rojiblancosi su poveli nakon gužve iz kornera. Do lopte je došao Costa i zabio za prednost. Međutim, samo sedam minuta kasnije Jesus Navas je s preko 25 metara izjednačio, da bi Correa dvije minute prije kraja nakon Ben Yedderovog upošljavanja preokrenuo rezultat i donio veliku pobjedu gostima. Šime Vrsaljko nije se nalazio ni na klupi za pričuve.

Alaves je na Mestalli izgubio od Valencije 2:1. Gosti su poveli preko Sobrina u 66. minuti poveli 1:0, no Guedes je u 73. minuti prvo izjednačio, da bi nakon crvenog kartona Diegueza osam minuta prije kraja Rodrigo preokrenuo i donio pobjedu Šišmišima.