[Video] Coppa Italia: Mandžukić lobom potvrdio plasman Juvea u polufinale!

U polufinalu Juventus čeka okršaj s Atalantom koja je dan ranije šokirala na San Paolu Napoli s 2:1.

Juventus je na svom Allianz stadionu ugostio gradskog rivala Torino u sklopu četvrtfinala Kupa i pritom upisao pobjedu rezultatom 2:0. U pobjedi svoje momčadi sudjelovao je naš Mario Mandžukić, dok Marko Pjaca nije konkurirao za večerašnju utakmicu.

Talijanski prvak poveo je u 15. minuti. Nakon pokušaja Paula Dybale, lopta se odbila do Douglasa Coste koji lijepim volejem dovodi Juve u vodstvo.

U 67. minuti Mandžukić je postavio konačnih 2:0. Najbolje se snašao nakon gužve na rubu šestnaestercu, a u situaciji jedan na jedan s golmanom izašao je kao pobjednik nakon što je lobom svladao istrčalog Vanju Milinkovića-Savića. Deset minuta poslije Mandžo je izašao iz igre umjesto Gonzala Higuaina.