[VIDEO] Čudna Benderova noć – Sunsi napravili veliki preokret

Phoenix Sunsi otvorili su svoju predsezonu utakmicom protiv Portland Trail Blazersa. Bila je to utakmica u kojoj su Blazersi otpočetka nametnuli svoj ritam. U trećoj četvrtini imali su čak i +18 i činilo se da bi Sunsi mogli upisati vrlo bolan poraz, ali mlada ekipa iz Phoenixa nije se predavala i na kraju upisala 114:112 pobjedu. Trail Blazerse su predvodili Lillard (18 poena) i Nurkić (16 poena), dok su TJ. Warren (24 poena) i Booker (19 poena) predvodili Sunse.

Bender umjesto poena bilježio skokove

U redovima Sunsa svoju minutažu dobio je i naš Dragan Bender. Za 23 minute na parketu upisao je tek dva poena s linije slobodnih bacanja te ulovio čak 10 skokova. I dok je defenzivni dio dobro funkcionirao, u napadu kao da je nedostajalo hrabrosti. Nakon dva vrlo rana promašena šuta za tri poena, Bender više nije uputio nijedan šut.