[VIDEO] Čvrsta ruka u Realu! Hrvatski kapetan poslao suigrača na zagrijavanje

Real Madrid je u subotu upisao neuvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Getafea, a Luka Modrić sve je osvojio svojim potezom.

Igralo se drugo poluvrijeme susreta između Getafea i Real Madrida, a na semaforu je stajalo za kraljevski klub razočaravajućih 1:1. Luka Modrić utakmicu je nervozno gledao s klupe, a kada je i sam vidio kako njegovoj ekipi nedostaje kreacije, odlučio je Isca poslati na zagrijavanje!

Da, dobro ste čuli, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije poslao je suigrača na zagrijavanje sredinom drugog dijela. Trener Kraljeva Zinedine Zidane odlučio je poslušati Modrićevu uputu uvevši Isca u igru u 72. minuti umjesto Lucasa Vazqueza.

Nije dugo španjolskom čarobnjaku trebalo da dođe u naslovnu ulogu pa je tako desetak minuta od ulaska u igru prekrasnom asistencijom uposlio Cristiana Ronalda koji je zabio za konačnih 2:1 čime se Real primaknuo Barceloni na pet bodova zaostatka.

Luka Modrić u igru nije ulazio jer ga je trener odmarao za današnji susret trećeg kola Lige prvaka protiv Tottenhama na Santiago Bernabeu, ali Hrvat je pokazao kako i s klupe može promijeniti tijek utakmice.