[VIDEO] DFB Pokal: Bayern se spašavao sramotnog ispadanja, četvrtoligaš izbacio branitelja naslova!

Zanimljive utakmice prvog kola su iza nas.

Za uvod prvog kola njemačke Bundeslige, prvoligaši su odigrali i prve utakmice u njemačkom DFB Kupu, a najviše pažnje pridobio je susret između Drochtersen/Assela i Bayern Munchena.

Naime, četvrtoligaš je dobro namučio prvaka Njemačke, koji je pod vodstvom Nike Kovača upisao minimalnu, 1:0 pobjedu, golom Roberta Lewandowskog devet minuta prije kraja.

Najveću senzaciju priredio je Ulm, četvrtoligaš, koji je izbacio branitelja naslova, Eintracht, za kojeg Ante Rebić nije ulazio u igru. Kienle i Lux srušili su momčad iz Frankfurta, za koje je Paciencia u posljednjoj minuti samo ublažio poraz.

Od ostalih susreta vrijedi izdvojiti Wolfsburg, koji je izbacio Elversberg, ispadanje prvoligaša Stuttgarta od Hanse Rostock te deklasiranje Hoffenheima nad Kaiserslauternom od čak 6:1.