Photo/Facebook GNK Dinamo

U prvoj utakmici 2. kola Prve HNL Dinamo je na domaćem terenu zasluženo došao do slavlja protiv Cibalije sa 4:0.

Dinamo je već u prvom poluvremenu osigurao sva tri boda. Izabranici Marija Cvitanovića na odmor su otišli s prednošću od 3:0. Prvi pogodak na utakmici postigao je Hodžić u 10. minuti s bijele točke. U 23. minuti Dinamo je udvostručio prednost.  Junior Fernandes sjajno je prošao po boku i neobranjivo zapucao prema vratima gostiju. Pred sami kraj prvog poluvremena, točnije u 43. minuti Hodžić dolazi do svog drugog pogotka na utakmici.

U drugom poluvremenu gledali smo nešto bolju Cibaliju. Gosti iz Vinkovaca uspjeli su par puta zaprijetiti Livakoviću, ali ipak bezuspješno. U 71. minuti Gojak sjajno prolazi obranu Cibalije i dodaje do Ante Ćorića koji u maniri pravog napadača postiže pogodak za 4:0. To se na kraju pokazalo i kao konačan rezultat utakmice.

Dinamo u četvrtak očekuje europski izazov protiv norveškog Odda na Maksimiru.