[VIDEO] Događa se i najboljima! Promašaj godine Realove zvijezde

Cristiano Ronaldo se pogotkom u 85. minuti iskupio za nevjerojatan promašaj 12 minuta ranije.

Real Madrid teškom je mukom slavio na gostovanju u predgrađu Madrida kod Getafea rezultatom 2:1. Pobjedu Los Blancosima donio je Cristiano Ronaldo pogotkom u 85. minuti na asistenciju Isca, no lako je Portugalac mogao biti i veliki tragičar.

Naime, u 73. minuti je Ronaldo nakon prekida i odlično spuštene lopte s dva metra od gola neometan uspio poslati loptu pored lijeve vratnice.

Gledao je igrač Reala u nevjerici prema linijskom sucu misleći da je bio u zaleđu, no zastavica je ostala spuštena. Real je ovom pobjedom došao na četiri boda zaostatka od Barcelone koja večeras gostuje kod Atletico Madrida.