[VIDEO] Dybala hat-trickom ušao u povijest, Kramarić s Hoffenheimom poražen od Cityja

Favoriti su upisali pobjede.

Odigrane su prve dvije današnje utakmice drugog kola grupne faze Lige prvaka, u kojima nismo vidjeli velika iznenađenja.

U skupini F Hoffenheim je dugo imao bod protiv Manchester Cityja, no završilo je 2:1. Već u 44. sekundi utakmice Demirbay je pronašao Belfodila, koji je izbjegao zaleđe i zabio za vodstvo Nijemaca. Ipak, samo sedam minuta kasnije Leroy Sane je iskoristio Silvinu loptu i povratnom loptom pronašao Sergija Aguera, koji zabija za izjednačenje.

Preokret i pobjedu Građanima donosi David Silva iskoristivši pogrešku domaćeg stopera tri minute prije kraja. Andrej Kramarić u igru je ušao u 54. minuti.

U skupini H nije bilo iznenađenja, Juventus je i bez kartoniranog Cristiana Ronalda pobijedio Young Boys 3:0. Junak Stare dame bio je Paulo Dybala, strijelac hat-tricka, koji je tako postao tek četvrti Argentinac u povijesti, strijelac tri gola u jednoj utakmici Lige prvaka. Mario Mandžukić igrao je do 78. minute, a do kraja utakmice Camara je zaradio crveni karton.