[VIDEO] Ekskluzivno: Skomina se slomio nakon utakmice i priznao sve pogreške!

Slovenac je katastrofalnim suđenjem pogurao Liverpool do finala Lige prvaka.

Talijanska Roma sinoć je brutalno oštećena od strane slovenskog suca Damira Skomine. Iako je upisala 4:2 pobjedu protiv Liverpoola u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka, nedostajao joj je jedan gol za produžetke. Skomina nije dosudio čak dva kaznena udarca i dva isključenja igračima Redsa, a nakon utakmice slomio se i priznao da je sudio katastrofalno.

Prema pisanju talijanskog novinara i dopisnika CNN-a Tancredi Palmerija, nakon utakmice Skomina je u svlačionici bio uništen, nakon što je shvatio kakve previde i pogreške je napravio pa je priznao da je pogriješio. Tako barem piše na Twitter profilu spomenutog novinara.

Da podsjetimo, u 50. minuti utakmice Edin Džeko izbio je sam pred golmana Kariusa, koji ga je srušio. Umjesto kaznenog udarca i isključenja vratara gostiju, Skomina je dosudio zaleđe kojega nije bilo, a za to je kriv pomoćni sudac Jura Prapotnik.

Samo 13 minuta kasnije još jedan, ogromni previd. Alexander-Arnold je rukom zaustavio čisti pogodak Stephana El Shaarawyja, no Skomina začuđujuće nije vidio igranje rukom, za koje je morao izvaditi i crveni karton.