[VIDEO] EL: Barać zabio autogol, Vida i Tomasov poraženi, Kovačić sa Chelseajem do velike pobjede

Odigrane su i večernje utakmice.

Nastupe još šestorice Hrvata vidjeli smo u večernjim utakmicama trećeg kola Europske lige.

Barać je autogolom samo dodao svoj odol u golijadi Villarreala nad bečkim Rapidom, završilo je čak 5:0.

U dvoboju dva Hrvata u skupini H, Eintracht je s 2:0 pobijedio Apollon. Ante Rebić za domaćina je igrao do 84. minute, dok je u 67. minuti kod Ciprana igru napustio Anton Maglica.

Domagoj Vida odigrao je cijeli susret u iznenađujućem, domaćem porazu od Genka. Bešiktaš je izgubio 4:2 i pao na posljednje mjesto skupine I.

Marin Tomasov odigrao je cijeli susret u remiju svoje Astane kod Jabloneca 1:1, kojime su Kazahstanci ipak ostali vodeći u skupini K.

Naposljetku, Mateo Kovačić igrao je do 77. minute u 3:1 pobjedi Chelsea nad BATE Borisovim, a junak utakmice bio je strijelac hat-tricka Loftus-Cheek.

Europska liga, treće kolo:

Skupina G

Villarreal 5:0 Rapid Beč (Fornals 26., Ekambi 30., Barać 45. – ag, Raba 63., Moreno 85.)

Rangers 0:0 Spartak Moskva

Skupina H

Olympique de Marseille 1:3 Lazio (Payet 86. / 10. Wallace, 59. Caicedo, 90. Marušić)

Eintracht Frankfurt 2:0 Apollon Limassol (Kostić 13., Haller 32.)

Skupina I

Bešiktaš 2:4 Genk (Love 74., 86. / 23., 70. Samatta, 81. Ndongala, 83. Piotrowski)

Sarpsborg 1:1 Malmo (Halvorsen 87. / 79. Vindheim)

Skupina J

Sevilla 6:0 Akhisarspor Belediyespor (Mesa 7., Sarabia 9. – 11m, Lukač 35. – ag, Muriel 50., Promes 60., Mercado 67.)

Standard de Liege 2:1 Krasnodar (Emond 47., Laifis 90+3. / 39. Ari)